• Majowe święta

• Uczniowie klas IV-VIII pod okiem pani M. Zajączkowskiej przygotowali akademię z okazji 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wspaniałe stroje i scenariusz przeniosły widzów do 1791 roku.

Nowa galeria Majowe święta została dodana do albumu fotograficznego

• Wyniki konkursu plastycznego "Piękno mojego regionu"

• Dzisiaj w Łopusznej odbyło się otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród dla uczniów biorących udział w XVIII Gminnym Przeglądzie Plastycznym "Piękno mojego regionu".

Justynka Młynarczyk zdobyła III miejsce w kategorii kl. V-VI, Kornelia Potoczak - wyróżnienie, natomiast Julka i Szymon otrzymali nagrody za udział.

• Konkurs Ekologiczny

• W dniu 27 marca w Szkole Podstawowej w Szlembarku odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny pt. ,,  Co rośnie na łące i polanie? Kwiaty i zioła”.

W trudnym teście wiedzy o roślinach i ziołach nasze dziewczyny zajęły IV miejsce – Justyna Młynarczyk, Julia Radoń. W konkursie plastycznym praca Martynki Banach z oddziału przedszkolnego otrzymała III miejsce, a praca Jakuba Lisowicza - wyróżnienie. Wszystkim gratulujemy!