• Recytatorskie osiagnięcie Michała

• 10 maja 2024r. w Szkole Podstawowej w Łopusznej odbył się VII Gminny Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków "Zwierzęta w poezji dziecięcej"  Komisja konkursowa oceniała dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie, interpretację utworu oraz ogólny wyraz artystyczny.

Michał Nowak zdobył I miejsce w kategorii dzieci 5-letnich recytując wiersz Juliana Tuwima "Słoń Trąbalski"

Martyna Banach w kategorii dzieci 6-letnich zaprezentowała wiersz Ludwika Jerzego Kerna "Pan Tygrys"

• Sukcesy plastyczne w konkursie o Janie Pawle II

• Sukces matematyczny Michała

• Miło nam oznajmić, że Michał Bednarczyk uzyskał wysokie, III miejsce w kategorii kl. II w Gminnym Konkursie Matematycznym "Mały Matematyk", który odbył się w piątek w Szkole Podstawowej w Waksmundzie.