• Sukcesy w roku szkolnym 2023/24

• 9.04.2024
          • Sukces Justynki

Justynka Młynarczyk zdobyła III miejsce w kategorii kl. V-VI w XVIII Gminnym Przeglądzie Plastycznym "Piękno mojego regionu" w Łopusznej.

• 27.03.2024
          • Sukces plastyczny Martynki

Martynka Banach z oddziału przedszkolnego otrzymała III miejsce za pracę plastyczną w Gminnym Konkursie Ekologicznym pt. ,, Co rośnie na łące i polanie? Kwiaty i zioła”.

• 6.03.2024

Sukces plastyczny Bartosza

Miło nam poinformować, że Bartosz z kl.VIII otrzymał I miejsce za grafikę "Wilczki" w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Tatry - moja miłość", który organizowała Szkoła Podstawowa im. ks. prof. J. Tischnera w Ratułowie. Tematem tegorocznej edycji były "Duże drapieżniki karpackich lasów".

• 31.01.2024

Sukcesy śpiewacze naszych dziewczynek

W XIII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Lasku nasze uczennice uzyskały piękne wyniki! Łucja Radoń zdobyła I miejsce w kategorii kl. I-III, natomiast Julka Radoń i Justyna Młynarczyk otrzymały wyróżnienie w kategorii duety kl. IV-VI.

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów!

• 27.12.2023

Konkurs Szopek w Rogoźniku - wyróżnienia

W tegorocznym Gminnym Konkursie Szopek organizowanym przez Szkołę Podstawową w Rogoźniku wzięli udział również nasi uczniowie. Miło nam poinformować, że w kategorii "szopki rodzinne średnie" Dawid, Krystian i Kacper Kawa oraz Martyna i Tomek Banach uzyskali wyróżnienia. Gratulujemy!

• 14.11.2023

Sukces plastyczny Cebulek

Z przyjemnością informujemy, że zespół "Cebulki" (Joanna Głodek, Kornelia Potoczak, Zuzanna Stachoń) z naszej szkoły znalazł się w ścisłym gronie laureatów konkursu "Nasza szkolna biblioteka" otrzymując pierwszą nagrodę w kategorii kl. 7-8. Konkurs organizowała Biblioteka Pedagogiczna w Nowym Targu.

Dziewczyny wykazały się kreatywnością, zdolnościami twórczymi i umiejętnie wykorzystały różne techniki plastyczne. Sami zobaczcie jaka to wspaniała praca!