• 13 listopada - Dzień Dobroci

• 10.03.2024 19:58
        • Sentencje przygotowane przez klasę III na temat dobroci i pomagania "rozeszły się jak ciepłe bułeczki" :)

zobacz zdjęcia w galerii
        • Anioły Dobroci

• 10.03.2024 19:53
        • W ramach I modułu jako dobroczynne działanie przygotowujemy się do wręczenia prezentów z okazji Dnia Dobroci. Uczniowie kl. III samodzielnie wykonali wspaniałe anioły z gliny artystycznej.
        • Realizujemy zadania z I modułu

• 18.03.2024 18:54
        • I MODUŁ  - BĄDŹ DOBRY DLA LUDZI

Zadania opierają się na wybranych lekturach: "Dziewczynka z parku" B. Kosmowskiej i "Dzieci z Bullerbyn" A. Lindgren.

• Czytam z klasą  - V edycja
        • Czytam z klasą - V edycja

• 18.03.2024 18:54
        • Klasa III bierze w tym roku udział w piątej edycji projektu edukacyjnego  dla klas I-III "CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki"

Tegoroczna edycja pod kryptonimem NA TROPACH DOBROCZYNNOŚCI stanie się świetną zabawą, dzięki której, poprzez czytanie, będziemy pielęgnować w dzieciach DOBROCZYNNOŚĆ.