• Wykorzystanie sprzętu podczas zabawy karnawałowej

• 17.03.2024 17:53
            • 8 lutego 2024r. odbyła się zabawa karnawałowa, podczas której uczniowie mieli możliwośc zrobienia sobie zdjęć na "ściance". Wykorzystano aparat fotograficzny oraz statyw i lampy doświetlające zakupione w ramach #LaboratoriaPrzyszlosci

• Geniallne Miejsca - praca z aparatem fotograficznym

• 17.03.2024 17:46
            • W dniach 10 - 20 marca aparat Canon #LaboratoriaPrzyszlosci był wykorzystany przez uczennice: Joannę Głodek i Kornelię Potoczak do fotografowania kościółka oraz nagrywania filmów i głosów potrzebnych do wykonania projektu w konkursie Geniallne Miejsca.

• 17.03.2024 17:46
            • Zabrzmiały słowa piosenki, wyśpiewanej przez uczniów kl. II podczas uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości Polski.

/fragment piosenki wykonanej przez Justynkę - tutaj

Nagranie i zdjęcia wykonane  podczas akademii aparatem Canon pozyskanym w projekcie #LaboratoriaPrzyszlosci

• Oświetlenie "ścianki walentynkowej"

• 17.03.2024 17:42
            •  Podczas zabawy karnawałowej w ramach #LaboratoriaPrzyszlosci wykorzystaliśmy sprzęt oświetleniowy przy "ściance walentynkowej".

• Jasełka dla społecznosci lokalnej

• 17.03.2024 17:42
            • Podczas prezentacji jasełek dla społeczności lokalnej 6.01.2023r. w kaplicy, zostały nagrane filmiki oraz zrobione zdjęcia aparatem Canon pozyskanym w #LaboratoriaPrzyszlosci.
              Wykorzystano też sprzęt oświetleniowy i mikrofony.

- linki do filmików nagranych przez uczennicę kl. VIII aparatem Canon